O FIRMIE

Home \ O FIRMIE
 

SŁÓW KILKA O BIURZE RACHUNKOWYM  "STREFA KSIĘGOWA"

"STREFA KSIĘGOWA" to nowoczesne biuro rachunkowe, powstałe w odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania rynku. Wychodząc im na przeciw, stworzyliśmy kompleksową ofertę wykorzystującą dostęp do Internetu. Stawiamy na mobilne rozwiązania, dzięki którym oszczędzamy Państwa cenny czas. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych z Państwa, którzy cenią sobie szybką obsługę, wysoką jakość świadczonych usług a przy tym niskie ceny.Pracujemy na jednym z nowocześniejszych programów finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym dostępnych obecnie na rynku. Programy te dają szereg możliwości nie tylko dla nas, ale również dla naszych klientów.

DOSTĘP ON-LINE

Dostęp on-line to jedno z rozwiązań jakie proponujemy naszym klientom. Dla sprawnego funkcjonowania, a także by obniżyć Państwa koszty udostępniamy bezpłatnie program iFaktury24. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, możliwe jest przesyłanie dokumentów bezpośrednio na serwer biura co w znaczny sposób obniża cenę usługi księgowej. Ponadto naszym klientom umożliwiamy zdalny dostęp do ich firmowych danych. Z każdego miejsca na świecie przez 24 godziny, możecie Państwo logować się do stworzonego dla Państwa konta, mając wgląd w swoje dane finansowe, kadrowe, handlowe i wiele innych. Księgowość on-line to profesjonalne narzędzie ułatwiające bieżącą pracę, to oszczędność czasu i wiedza o własnym biznesie.

MISJA

misją biura rachunkowego "STREFA KSIĘGOWA" jest: zminimalizowanie kosztów i zaangażowania klienta w sprawy księgowe, poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i technologii w rachunkowości.

WIZJA

dzięki systematycznemu rozwojowi, oraz wykorzystując wszelkie dostępne nowe technologie, chcemy stać się najnowocześniejszym biurem rachunkowym na rynku.

CEL

stawiamy sobie za cel budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu oraz profesjonalnym podejściu do realizowanych usług.

 

Właścicielką biura rachunkowego "STREFA KSIĘGOWA" jest pełna pasji i zaangażowania, licencjonowana księgowa, absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach (obecnie Uniwersytetu Ekonomicznego), posiadająca kilkuletnie doświadczenie w obszarze rachunkowości, w szczególności w branży budowlanej.

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa naszym klientom, zarówno merytorycznego jak i finansowego, nasza działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.